sunset house

Şahin Global Tekstil

Türkiye’de ABD ve AB ülkelerinin önde gelen Tekstil Markaları için Uluslararası Denetim programları çerçevesinde üretim yapan A grubu Tekstil firmasıdır.

 

ŞAHİN GLOBAL, yer aldığı ligdeki müşterilerinin yüksek kalite beklentisini iş yapma sürecinin bütününde gerçek hale dönüştürmeyi başarmış 10 yıllık bir deneyimin markalaşmış halidir.

ŞAHİN GLOBAL’ in standardize edilmiş uygulamaları, müşterilerini de kapsayan dinamik bir süreçtir. Bu yaratıcı süreç neticesinde üretici – aracı – müşteri ilişkisi; sıradan yaklaşımları aşarak, yirmi birinci yüzyıla yaraşır profesyonellikteki ilişki biçimini geliştirir.

ŞAHİN GLOBAL’ in üretim sürecindeki bu yaklaşımı, siparişin alınmasından yüklemenin yapılmasına değin geçen her saniyeye karakterini verir.

ŞAHİN GLOBAL‘ in tekstil sektöründeki alışılagelen iş yapma anlayışlarından çok tekstil sektörünün uluslararası deneyimlerini ve bu deneyimler neticesinde genel geçer hale gelmiş trendleri esas alır.

ŞAHİN GLOBAL’ i alanında A grubu firma haline getiren anlayış, onun bu global kriterleri tavizsiz biçimde üretim sürecinde uyguluyor olmasıdır.

Kesim

Üretim bandına girecek Tüm ürünlerin en sağlıklı ve kaliteli şekilde imalata uygun hale getirilmesi , en büyük hedefimizdir .

Modelhane

Tasarımı iletilmiş tüm modeller ,  istenilen ölçü ve özel taleplere göre çalışılır. Kendi bünyemizde çok kısa süre içerisinde ;

Mayo & Bikini & Külot & Sütyen  & Boxer modellemeleri yapılmaktadır.

Üretim – Atölye

Üretim onayı alınmış modeller ; tüm iç ve dış denetimler yapılarak imalata başlanır . Her zaman odak noktamız kalite devamlılığını sağlamaktır .

Paketleme

Üretimi biten modeller son kalite kontrol sonrası müşteri talebine göre asortili , tekleme ve özel paketleme isteğine bağlı olarak sevkiyata hazır hale getirilir.

banner

Tekstil

Şahin Tekstil , Mayo İç Çamaşırı Örme sektöründe kalite, servis ve yenilik arayanlara hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.