sunset house

 Geniş bir yelpazede sunduğumuz filo kiralama hizmetimiz ile; müşterilerimizin standartlarını yükseltmek, ayrıcalıklı araç ve filo çözümleri sunarak kurumsal hayatta başarıya ulaşmalarında onlara yardımcı olmak ana hedeflerimizdir.

Operasyonel kiralama süreçlerine hakim, sektörel tecrübesi olan uzman kadromuz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretiriz. Yüksek hizmet standardını Türkiye genelinde sağlamak ve bu hizmetleri müşteri ihtiyaçlarına göre özelleştirerek sektörde fark yaratan uygulamalarla öne çıkma prensibi, bizimle çalışmak için tercih nedeni olmuştur. Müşterilerimiz istedikleri aracı, istedikleri süre boyunca, istedikleri para biriminde, kendilerine özel hazırlanabilen ödeme planlarında ve farklı hizmetlerle tedarik edebilmektedir. Sahip olduğumuz bu özellikler ile  kurumsal müşterilerimizin hayatını kolaylaştırır ve müşteri nezdinde fark yaratırız.

Yaptığımız işi kısaca; “güvenilir bir çözüm ortaklığı sunmak” olarak tanımlamanızdan keyif duyarız.

Şahin Global şirket aracını avantajlı fiyatlar kiralama imkanı sunar.

Teklif için günlerce beklemene gerek kalmadan araç teklifini anında online olarak oluşturursun. Belirlediğin araç teklifin ile araç kiralama işlemlerine istediğin zaman kolayca başlayabilirsin.

Periyodik Bakım ve Onarım Hizmeti

Tüm Türkiye’yi kapsayan 1.400 adet anlaşmalı servis noktası ile Şahin Filo, size yaygin bir coğrafyada, koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefiyle, yüksek kalite standartlarında güvenilir ve hızlı hizmetler sunar.

Markanın yenilikçi uygulamaları kapsamında, SMS yoluyla web sitesi üzerinden periyodik bakım şifresini otomatik olarak alabilir ya da Şahin Filo mobil yol yardım uygulaması sayesinde tek tuş yardımıyla periyodik bakım işlemlerinizi hızlı ve zahmetsizce halledebilirsiniz.

Hasar Yönetimi

Operasyonel filo yönetimi hizmeti aldığınız araçların hasar yönetimi, Şahin Filo’nun Türkiye genelinde tüm bölgeleri kapsayan anlaşmalı servis ağı ve uzman ekibi tarafından hızla ve güvenle gerçekleştirilir.

Son teknolojiye sahip sistemleri ve gelişmiş alt yapısı ile kendi yazılımları üzerinden servis noktalarıyla online/real time bağlantı sağlayan Şahin Filo, tüm işlemleri etkin ve zamanında takip ederek yüksek kalite standartlarında hizmetler sunar.

Yedek Araç Hizmeti

Şahin Filo’nun profesyonel filo yönetimi anlayışı, her durumda işinize kesintisiz olarak devam edebilmenizi sağlar. Türkiye genelinde aracınız ile ilgili herhangi bir nedenle yola devam edemediğiniz durumda, yaygın hizmet ağı ile Şahin Filo ihtiyacınıza en uygun aracı size hızla ve güvenle sunar.

Araç Transfer Hizmeti

Şahin Filo’nun ülke genelinde sahip olduğu araç transferi ağı ve güçlü iş ortaklıkları sayesinde, sözleşme kapsamınıza dahil olması durumunda operasyonel kiralama yaptığınız araçları talep ettiğiniz lokasyonlarda teslim alabileceğiniz gibi size özel avantajlı bedeller karşılığında yaz tatili vb durumlarda da siz ulaşımınızı farklı bir yol ile sağlarken aracınız gittiğiniz yere transfer edilerek kullanımınıza sunulur.

    Araç Kiralama

    Şahin Filo Hizmetleri ile işleyişinizi hızlandırın.
    banner